Åbningstider
Se dem her

Jersie Strandvej 88
2680 Solrød Strand

56 14 33 55
Info@oecc.dk

Medarbejdere hos Østsjællands Camping Center

Lisbeth K. Rasmussen

Salg af vogne

lisbeth@oecc.dk
56 14 33 55

Susanne K. Rasmussen

Salg af vogne, telte og udstyr.

susanne@oecc.dk
56 14 33 55

Stine Bronze

Salg af udstyr og telte

stine@oecc.dk
56 14 33 55

Maria N. Jensen

maria@oecc.dk
56 14 33 55

Tommy Rasmussen

Salg af vogne & teknisk ansvarlig

info@oecc.dk
56 14 33 55

Karin Rasmussen

Salg af vogne & bogholderi

karin@oecc.dk
56 14 33 55

Nikolaj

Caravantekniker og F-gasspecialist.

Henrik Bolgan

Caravanteknikker og tømrer.

Jesper T. Jensen

Caravantekniker og F-gasspecialist

Jens

Caravantekniker og F-gasspecialist / afløser på værksted og i forretning

Kontakt information

Østsjællands Camping center

Jersie Strandvej 88
2680 Solrød Strand

E-mail: info@oecc.dk
Tlf.: 56143355

Webbureau ITTP